Naujienos

Vedėjas Rimantas vestuves veda ir žmonėms, turintiems klausos negalią

2015 metų rugpjūčio 22 dienai gavome specialų ir išskirtinį užsakymą vestuvėms. Šis užsakymas buvo reikalaujantis žymiai daugiau pastangų nei įprastai, nes vestuvėse dalyvavo 40 svečių iš kurių, net 15 klausos negalią turintys žmonės ir žinoma jaunieji vieni iš jų. Klientė paminėjo, jog apie Rimantą sužinojo iš vestuvių kurias jis vedė beveik lygiai prieš metus, 2014 metais ir tokiems pat ypatingiems žmonėms, kur didžioji dalis svečių buvo kurtieji.

Eglės Jakštytės pasirodymas kaimelio dešimtmečio šventėje praskaidrino rūškaną dangų

Turbūt ne kartą esate girdėję, kad lietaus debesis galima išsklaidyti dviem būdais: lėktuvų pagalba juos vaikant iš padangės ir antras, paprastesnis - gera nuotaika ir pozityvumu. Tokie buvo ir Baltrušaičių kaimo bendruomenės nariai - linksmai nusteikę, bei neabejojo, kad naujoji bendruomenės pirmininkė ne tik suorganizavo gerą šeštadienio popietę, bet ir buvo užsakiusi puikų orą.

Su šaškių lenta visur ir visada

Vestuvių šventės metu vedėjas pasiūlo įvairiausių pramogų ir atrakcijų, pradedant nuo įvairiausių atlikėjų iki paties sugalvotų žaidimų, bet šį kartą jis buvo nustebintas jaunikio hobiu, kuris jau buvo tapęs ir gyvenimo būdu, nes net per paties tuoktuvių šventę jis nepamiršo pasiimti savo geriausių draugių kartu.

Humoro klubo pasirodymas Forum Cinemas kino teatre

Humoro klubas su programa "Duok dėdei bučkį" paskutinį kartą apsilankė Panėvėžyje. Scenoje juokavo Justinas Jankevičius, Mantas Katleris, Vaidotas Šiožinis ir Paulius Ambrazevičius. Mūsų organizuotame vakarėlyje apsilankė beveik 400 žmonių, o visi norintys pasižiūrėti į keturis komikus netilpo didžiausioje Panevėžio kino teatro Forum Cinemas salėje.