Renginių vedėjai, vestuvių vedėjai, vestuvių DJ

Teikiamos paslaugos:

  • Vestuvių, krikštynų vedėjai ir DJ;
  • Gimtadienio, jubiliejaus, vakarėlio vedėjas- DJ;
  • Įmonių vakarėlių, saskrydžių, viešų renginių DJ ir vedėjai;
  • Vedame renginius lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Savo klientams siūlome galimus variantus renkantis šventės vedėją ar DJ:

  • Renginių vedėjai – DJ. Yra du variantai. DJ- vedėjas – vienas žmogus arba DJ ir vedėjas- du žmonės. Dažniausiai klientai renkasi pirmąjį variantą, nes taip sutaupo papildomus 150-200 EUR, o gauna paslaugą lygiai tą pačią. Kadangi darbuotojai patyrę savo srities profesionalai, todėl jie puikiai orientuojasi ekstremaliose situacijose ir žodžių kišenėje niekada nepristinga. Tad skirtumo nepajausite, vienas ar du žmonės darbuojasi. Spręsti Jums. DJ ir renginio vedėjas būna nuo šventės pradžios, vedėjo darbas trunka iki vidurnakčio arba pirmos valandos nakties, o tuo tarpu renginio DJ lieka iki tol, kol baigiasi linksmybės, primename, kad kaina nuo darbo valandų nepriklauso. Jei DJ- vedėjas būna vienas žmogus, tada dirba nuo šventės pradžios iki pabaigos, apie 3 val. ryto, tik nustoja kalbėjęs ir vedęs vakarą po vidurnakčio, lieka muzikinės dalies išpildymas.
  • Renginio vedėjas. Vedėjo darbo pobūdis priklauso nuo pačio renginio. Dažniausiai dirbame viešuose renginiuose ir šeimos šventėse. Kiekvienas viešas renginys savaip yra skirtingas, šeimose šventėse renginio vedėjai dirba nuo pradžios iki vidurnakčio, nes po vidurnakčio svečiams dažniausiai reikia tik geros muzikos.
  • Renginio DJ. Groja muziką pagal Jūsų pageidavimą arba pagal susirinkusią publiką. Turime ilgametę patirtį, todėl labai lengva laviruoti tarp įvairių muzikinių skonių ir stilių. Renginio DJ darbas trunka nuo šventės pradžios iki pabaigos, o pabaiga dažniausiai būna apie 3 val. ryto, kaip byloja patirtis, tačiau esame lankstūs, ir jei matome, kad dar vakarėlis vyksta, tai niekada jo nestabdome.

     

 

Vestuvės – tai ypatinga šventė, o vestuvių vedėjai Jums padės ją suorganizuoti. Jaunieji nori tik geriausios programos bei smagių vestuvių vedėjų, bei vestuvių DJ. Komandą sudaro 30 vestuvių vedėjų ir DJ, tad turime, ką pasiūlyti. Mūsų vedamose šventėse muzika tokia, kokios pageidaujate Jūs patys arba tokia, kokia patinka Jūsų sukviestai publikai, tai yra, orientuojames pagal svečius. Visa kita - pačių svečių reikalas, kiek kam ir ko norisi. Visada paklausiame jaunųjų, ką jie nori matyti savo šventės programoje ir ko nenori. Dažna pora sako, jog nenori jokių tradicijų. Padiskutuokime, kas yra tradicijos? Tėvų pasitikimas su duona ir druska? Pirmasis šokis? Šeimos židinio perdavimas? Puokštės ar keliaraiščio metimas? Torto pjaustymas? Tai ne piršlio korimas, bet gražūs šventės akcentai, su kuriais vestuvių šventė tampa turtingesnė, linksmesnė ir įdomesnė. Bet dar kartą primenu, kad mes visada atsiklausiame, ko pageidaujate šventėje. Mes nesame vestuvių muzikantai, todėl negrojame nusibodusių dainų ar dainuojame bliaunančiais balsais. Niekada neraginame svečių gerti ir kilnoti stiklelius. Žinoma, be tradicinių šventės momentų yra ir daug neplanuotų žaidimų, improvizacijos, nepamirštant, kad tai jaunųjų šventė ir dėmesys koncentruotas į naują šeimą. Į linksmąją dalį taip pat įtraukiami ir svečiai. Kartais atsiranda ir tokių šventės dalyvių, kurie mieliau lieka nuošalyje nei dalyvauja siūlomose atrakcijose bei žaidimuose. Tokius atpažįstame iš tolo ir neprivartaujame daryti tai, ko jie nenori. Jei liudininkai ar piršliai nesiruošia šventei - tai ne bėda. Net nepastebėsite, kad kažko trūksta, nes viskuo pasirūpins mūsų vedėjai. Šventę gali vesti vienas žmogus- vedėjas-dj, jis rūpintusi ir muzika. Galite samdyti ir du žmones – vestuvių DJ ir vestuvių vedėją. Arba tik vestuvių vedėją ar tik vestuvių DJ. Vedame lietuvių, rusų, anglų kalbomis pagal pageidavimą. Visada naudojame savo garso ir apšvietimo aparatūrą. Norite linksmos ir neįpareigojančios vestuvių šventės? Mes kaip tik Jums ją ir siūlome! Susisiekite!

 

vestuviu vedejai

 

Gimtadienio ar jubiliejaus vedėjas- DJ būna į šventę atvažiuoja pats pirmas, kad viską susiruoštų ir pasitiktų svečius, nešinus dovanomis jubiliatui. Šventės vedimas prasideda tada, kai būna baigtas valgyti karštas patiekalas. Dėmesys orientuotas į jubiliatą ir svečius vienodomis proporcijomis. Žaidimai tokie, kad tinka ir jaunam ir vyresniam, nebent visa kompanija jaunimo, tada ir užimtumo veikla laisvesnio pobūdžio. Stengiames, kad ir tie, kurie atėjo kiek ramiau nusitekę, iš gimtadienio išeitų su gera nuotaika. Muziką deriname pagal susirinkusią kompaniją, kad tiktų visiems, prieš tai atsiklausę šventės kaltininko, į kokią muzikinę kryptį orientuotis. Kolektyvą sudaro 30 vedėjų ir dj, rasime tinkamiausią variantą.

 

 

Paskutiniu metu tampa madinga švęsti krikštynas ir vestuves kaip vieną šventę. Dažnai pasitaiko ir tik krikštynų vedimas. Nuo paslaugos, kurią užsisakote: DJ, DJ- vedėjas, ar tik vedėjas, priklauso mūsų atsakomybės ribos. Beveik visada klientai ima pilną komplektą: užsisako DJ-vedėjo paslaugas (pagal pageidavimą, dirba vienas arba du žmonės). Krikštynos turi tik joms būdingų atrakcijų ir žaidimų, orientuotų į krikšto tėvelius, krikšto vaikutį. Po žaidimų ir atrakcijų prasideda šokiai ir linksmybės iki paryčių, kartu su močiutėmis, seneliais, ir visais kitais šventės dalyviais. Naudojame savo garso aparatūrą bei apšvietimą.

 

renginiu vedejai krikstynoms

 

Šios progos sutraukia linksmybių ištroškusias kompanijas, tad mes jiems duodame veiksmo. Užimtumas būna paremtas komandiniais veiksmais, nes dažniausiai kolektyvas būna iš skirtingų padalinių, tad vakaro eigoje išsiaiškiname, kuris yra pats pats pačiausias, vertas pagyrų, bei gal ir priedo prie algos:) Jei klientas pageidauja neišskaidyti kolektyvo, tada viskas pakrypsta kita linkme, pagal kliento pageidavimus. Po visų sąskryžio ar įmonės vakarėlio atrakcijų, susirinkusių laukia DJ linksmybės, kurios tęsiasi iki ryto. Tad laimingi būna ir tie, kurie mėgsta pajudėti, sudalyvauti įvairiose rungtyse, bei tie, kurie mėgsta gerokai pašėlti šokių aikštelėje pagal įvairiausią muziką, pradedant šių dienų hitais- baigiant rokenrolais. Dažniausiai siūlomi teminiai vakarėliai, sportinių rungčių, estafečių, žaidimų ir atrakcijų vakarėliai, protų mūšio, karaoke ir dar daug kitų. Platesnė informacija telefonu arba elektroniniu paštu.

 

imoniu renginiu vedejas

 

Parduotuvių atidarymai, nuolaidų naktys, miesto šventės, naktinių klubų vakarėliai neapseina be renginio vedėjo ir garso aparatūros. Turime viską ir dar daugiau. Kiekvieną savaitę dirbame naktiniuose klubuose, vedame įvairias atrakcijas ten susirinkusiems žmonėms, tad patirties labai daug ir labai įvairios. Sukuriame gerą atmosferą pakalbindami susirinkusius pirkėjus, klientus, anonsuodami akcijas ir dovanodami įvairius prizus už teisingai atliktas užduotis, estafetes, atsakytus klausimus. Miesto šventėse tenka užimti susirinkusią publiką tarp atlikėjų pasirodymų, skiriame dėmesį ir mažiems ir dideliems. Teikiame visas įgarsinimo ir apšvietimo paslaugas.

 

renginiu vedejai