Fotografo paslaugos

Fotografo darbo sėkmė priklauso nuo iniciatyvumo, organizacinių gebėjimų. Tam būdingos tokios asmeninės savybės: kruopštumas, atsakingumas, dėmesingumas, komunikabilumas bei pastabumas.
Visa tai padeda užtikrinti gerą darbo kokybę. Laikui bėgant supratome, kad aplink fotografiją sukasi visas mūsų pasaulis. Tai padeda augti, tobulėti ir keistis.

Fotografija yra tai, kuo mes gyvename – tai ką mes veikiame daugiau nei 12 valandų per parą ir 7 dienas per savaitę. Tai ne tik hobis, tai ne tik darbas, tai daugiau nei gyvenimo būdas.
Fotografijose siekiame įamžinti nesumeluotas akimirkas, džiaugsmo šypsenas, nuoširdų rūpestį.

Kaip sakė Konfucijus: "Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti"- mes tą ir darome - mėgaujames savo darbu.

Teikiamos fotografavimo paslaugos:

Vestuvių fotografavimas.
Asmeninės fotosesijos.
Krikštynų fotografavimas.
Renginių ir vakarėlių, gimtadienių, prezentacijų fotografavimas.
Interjerų fotografavimas.
Daiktų ir objektų reklaminis fotografavimas.
Automobilių fotografavimas.

Fotografas vestuvėms – turbūt vienas iš svarbiausių žmonių šioje nepakartojamoje šventėje. Vestuvės – vienas iš svarbiausių įvykių dviejų žmonių gyvenime, kurį visada maloniai primena fotografijos. Fotografija - tai meilė akimirkai, žinant kad už jos daugiau nieko nėra.

Kiekvienas vestuves pradedame fotografuoti nuo pirmųjų akimirkų grožio salone. Kai „make up“ būna baigtas fotografavimą tęsiame namuose. Fiksuojame, kaip varstoma jaunosios suknelė, kaip segamos būsimo vyro marškinių sąsagos. Pasipuošus įamžiname tėvų palaiminimą ir išlydėjimą. Tada prasideda oficialioji dalis: metrikacijos skyrius ir bažnyčia. Po ceremonijų iki pokylių salės turime laisvo laiko tarpą, jį išnaudojame jaunųjų, bei svečių fotosesijai. Fotografuoja dviese, tad kol vienas fotografas forografuoja jaunuosius, kitas įamžina tai, ką veikia svečiai. Fotosesijos vieta gali būti ir ne viena, priklauso kiek turime laiko iki šventinės vakarienės pradžios. Po fotosesijos grįžtame į pokylių salę, ten fotografuojame sutiktuves, sveikinimus, žaidimus ir visą kitą. Nufotografavus jaunųjų šokį, mūsų darbas dažniausiai būna baigtas, jei nėra taikomos išimtys.

 Darbus tęsiame grįžę namo, redaguojame visas mūsų nuožiūra atrinktas fotografijas (jų būna +400 vienetų). Nuotraukas paruošiame aukštos kokybės, tinkamas spaudai. Iš gražiausių tos dienos akimirkų sukuriame „slideshow“ filmuką, viską įrašome į apipavidalintas DVD laikmenas. Nuotraukos pateikiamos užsakovui per vieną mėnesį. Tokios paslaugos kaina nuo 450 EUR. Kaina priklauso nuo datos ir savaitės dienos. Jei pageidaujate, pagaminsime papildomai foto knygą ar albumą, taip pat galime pasiūlyti paveikslą ant drobės su Jūsų vestuvine fotografija.

vestuviu fotografas

Labai svarbus įvykis, kurio dauguma krikštijamųjų neprisimena ir jį gali įsivaizduoti tik iš fotografo pasakojimo - nuotraukų. Krikštynos, kaip ir kiekviena šventė, prasideda nuo ruošimosi, paprastai namuose.  Fiksuojame visus ruošimosi momentus nieko nepraleidžiant nuo pat pirmų akimirkų. Kitas krikštynų etapas – kelionė iki bažnyčios. Po ceremonijos vykstame į nutartą vietą fotosesijai, kuri trunka iki 1 valandos. Redaguojame visas mūsų nuožiūra atrinktas fotografijas. Nuotraukas įrašome į apipavidalintus DVD diskus ir pateikiame per 14 darbo dienų. Papildomai savo klientams galime pasiūlyti sumaketuotą foto knygą, foto filmą ir paveikslą su foto akimirkomis iš Jūsų šventės. Fotografą galite užsisakyti kelioms valandoms arba visai dienai- įskaitant ir linksmybių dalį po oficialiosios dalies.

krikstynu fotografas

Mes neapsiribojame vien tik tostų ir sveikinimų fotografavimu, fotografuojame visos šventės eigą. Juk profesionaliai nufotografuoti dalyviai, sveikinimai, žaidimai ir šokiai visada pralinksmins bei maloniai primins apie praėjusią šventę vėliau vartant nuotraukas. Redaguojame visas mūsų nuožiūra tinkamas atrinktas fotografijas. Nuotraukas įrašome į apipavidalintus DVD diskus ir pateikiame klientui per 14 darbo dienų. Taip pat galime pasiūlyti įsigyti mūsų sumaketuotą foto knygą ar sumaketuotą  foto filmą.

vakareliu fotografas

Asmeninės fotosesijos – vienas populiariausių fotografijos žanrų – portretas. Tai fotografijos, kuriose įamžintas jūsų mylimas žmogus, augantys vaikai ar visa šeima. Atliekame tiek bendro pobūdžio, tiek modelio portfolio fotosesijas. Fotosesija trunka iki 2 valandų. Asmeninei fotosesijai aplinka galite rinktis jūs. Esant pageidavimams pasiūlysime visažistės bei plaukų stilisto paslaugas. Redaguojame visas mūsų nuožiūra atrinktas fotografijas. Nuotraukas įrašome į apipavidalintus DVD diskus ir pateikiame Jums per 14 darbo dienų. Papildomai galime pasiūlyti sumaketuotą foto knygą ar filmą.

asmenine fotosesija

Bernvakariai, mergvakariai – tai pačios smagiausios fotosesijos. Nekasdieniška apranga, smagus draugų ar  draugių būrys bei pakili nuotaika. Dirbame pagal valandinį tarifą, nuotraukas pristatome per dvi savaites.

mergvakario fotosesija

Parduoti prekę lengviau tada - kai ji nuo pirmo žvilgsnio atrodo kokybiškai, tad pradėkite nuo teisingo pasirinkimo. Daiktų, pakuočių fotografavimas turi savo specifiką, savitas žaidimo taisykles. Čia nėra grimuotojos ir stilistės kaip fotografuojant madą.  Beribis daiktų pasaulis yra ganėtinai svarbi vartotojų visuomenės dalis, todėl siūlome aukštos kokybės, spausdinimui tinkačias fotografijas. Juk  Nuotraukos – 80 procentų Jūsų sėkmės pagal Pareto dėsnį „80/20“.

prekiu fotografas

Momentinio fotoaparato nuoma - linksmą ir neužmirštama pramoga! Puikiai tinka įamžinti svečius, puikiai papildo svečių knygą.

Fotoaparatas lengvas ir kompaktiškas, puikiai tinka fiksuoti vestuvių, gimtadienių, krikštynų, bei kitų gyvenimo įvykių akimirkas. Nuotraukos dydis - 62 x 46mm. Momentinio fotoaparato nuomos kaina - 15 Eur. Fotoaparatas veikia su Fujifilm Instax fotolapeliais.  Užsisakant pas mus 10 fotolapelių -  10 Eur.