Audio klipų gamyba

Radijo reklamos klipus gaminame labai operatyviai- per 1 valandą galite gauti pageidaujamą klipą. Garso klipo scenarijų dažniausiai pateikia užsakovas, tačiau esant reikalui, tekstą Jūsų reklaminiam audio klipui sukurti galime ir mes. Vienas tekstas kainuoja 15 EUR, teksto trukmė iki 30 sekundžių. Prieš pradedant klipo gamybą visada aptariame kainą, kurią klientas turės mokėti. Klipų kainos skiriasi nuo pasirinkto diktoriaus balso. Už nurodytą sumą Jūs gaunate galutinį klipą- su muzika, efektais, balsu, kurį galite naudoti tiek televizijos, tiek radijo eteryje. Klientams siūlome net 54 diktorius, kurie profesionaliai įgarsina radijo garso reklamas. Garsiname lietuvių, anglų, rusų, lenkų, latvių, estų, vokiečių kalbomis. Audio klipams siūlome pačius įvairiausius balsus pradedant mergaitės ar berniuko, baigiant senyvo amžiaus moterimi ar seneliu.

radio reklama

 

 

Garso klipų, filmų dubliavimas – originalūs balsai pakeičiami mūsų diktoriais, reikiama kalba, orginalus takelis panaikinamas, jo vietoje sukuriama nauja muzika arba atkartojama orginali, paliekami arba sukuriami iš naujo garso efektai. Jei reikia, atliekamas teksto vertimas.

"Voice over" paslauga -  standartinis TV filmų ar klipų įgarsinimas, fone girdisi orginalus garso takelis ir gerokai garsiau naujas įgarsinimas pageidaujama kalba.

Jei norite savo turimą klipą adaptuoti naujai kalbai bei įgarsinimui - kreipkitės.

garso dubliavimas

Autoatsakiklių audio gido kūrimas- telefono linijos meniu valdymas pagal diktoriaus nurodymus telefono paspaudimais, autoatsakiklių gido įgarsinamas. Pagal pateiktus tekstus garso gido paslaugą atliekame vyro arba moters balsais. Kainos skaičiuojamos pagal pasirinktą balsą ir teksto apimtį.

autoatsakikliai

Audio knygų įgarsinimas - garso įrašo gamyba atliekama pasirinkto skaitovo balsu. Siūlome aktorių balsus su puikia dikcija ir dialektu. Kaina priklauso nuo pasirinkto diktoriaus ir knygos apimties.

knygu igarsinimas

Kokybiškai ir geromis kainomis garsiname "native" ir puikų dialektą turinčiais diktoriais lenkų, latvių, estų, anglų, rusų, baltarusų, vokiečių, prancūzų kalbomis. Kainos skaičiuojamos kiekvieną kartą individualiai. Kaina priklauso nuo pasirinkto media kanalo, transliavimo trukmės, produkto "brand name", pasirinkto diktoriaus, teksto apimties. Trumpiau tariant, susisiekite, ir mes Jums sutaupysime laiko.

 

Pyptonas- tai galimybė Jūsų klientams pareklamuoti savo paslaugą jiems belaukiant, kol Jūs atsiliepsite telefonu. Susikurkite savo indvidualų pyptoną, kurį sudaro klipai iki 20 sekundžių, į jas telpa 30 -35 žodžiai. Telefono kompanijose ši reklama apmokestinama minimaliai, nuo 0,29 EUR/mėn. Tad išnaudokite puikią progą informuoti apie save esamiems ir būsimiems klientams. Jei norite išbandyti kaip veikia paslauga - tiesiog pabandykite susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu.

pyptonai

Verčiame tekstus anglų- rusų- lietuvių kalbomis. Dažniausiai šia paslauga naudojasi klientai, kurie nori adaptuoti vaizdo klipą lietuviškai, bet būna ir išimčių, kada lietuviški vaizdo klipai ar jų įgarsinimai transformuojami į rusų ar anglų kalbas. Tekstų vertimu užsiima diplomuoti filologai, tad jie ne tik išverčia, bet ir pritaiko naują tekstą esamai situacijai. Tekstų vertimo kaina priklauso nuo teksto apimties ir sudėtingumo.

tekstu vertimas