Kitos paslaugos

Automobilių nuoma vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms progoms. Automobiliai labai gero stovio, prižiūrėti, visi su oro kondicionieriais, išskyrus BMW e28.

Nuomojame tik su vairuotojais, todėl būsite ne tik komfortabiliai, bet ir saugiai nugabenti į Jums reikiamą vietą. Automobiliuose groja Jūsų mėgstama muzika, grojaraštį galite pateikti kartu su automobilio užsakymu.

Nuomojami automobiliai:

Prabangus visureigis Mercedes-Benz GL450 2012 m.
Ford Mondeo 2014 m.BMW e28 1984 m.Čia tai bent!!!
Mums garbė jį turėti ir Jums pasiūlyti, o Jums - džiaugsmas papuošti savo šventę. Gali būti, kad niekur daugiau tokio nerastumėte.
Ledų vežimėlis atkeliaus pas Jus, kur tik pageidausite. Pavaišinsime naminiais ledais ir pažadame - nepaliksime abejingų.
Neapsigaukite, ledais džiaugsis ne tik mažyliai.


Siūlome papuošti Jūsų šventę, nesvarbu ar tai būtų vestuvės, krikštynos, jubiliejus, ar tiesiog jaukus gimtadienis - staigmena artimiesiems. Padarykite sau šventę, ir nustebinkite svečius, sukurdami ypatingą nuotaiką.
Mes pasirūpinsime visomis detalėmis - kėdžių papuošimais, puokštėmis, saldaus stalo indais ir kitomis smulkmenomis. Turime ir Jūsų mėgstamų, populiarių šventės detalių, tokių kaip polaroid momentinis fotoaparatas ar ledų vežimėlis.

Visi smagūs rūpesčiai ir darbai mums, o šventė Jums.


Nuomojame garso aparatūrą vakarėliams, vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams, dvyliktokų šimtadieniams, absolventų išleistuvėms, konferencijoms. Garso aparatūros galingumas nuo 300 vatų iki 20 kilovatų. Pasiūlymus garso kolonėlių nuomai sudarome išsiaiškinę kokioje erdvėje bus reikalingas garsas ir kokį žmonių kiekį kolonėlės aptarnaus. Įgarsinimo įrangos nuoma teikiama Šiauliuose ir Šiaulių miesto rajone. Kainos itin draugiškos.

 

garso aparaturos nuoma

 

Apšvietimo įrangos nuoma Šiauliuose vakarėliams, vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams, dvyliktokų išleistuvėms, abiturientų šimtadieniams. Šioje vietoje geriau už save kalba nuotraukos nei įrangos kodiniai pavadinimai. Platesnė informacija susisiekus nurodytais kontaktais.

 

apsvietimo nuoma

apsvietimas vakareliams

 

 

Projektoriaus nuoma Šiauliuose konferencijos, karaoke. Projektorių nuomojame su papildoma įranga. Konferencijų įgarsinimas, įrangos nuoma konferencijoms - mikrofonų, garso kolonėlių, projektoriaus Multimedijos ir ekrano nuoma - Šiauliai. Kaina nuo 20 EUR.

 

projektoriaus nuoma siauliuose

Nuomojame konferencijų įrangą, karaoke įrangą, galime nuomoti atskiromis dalimis (mikrofono, projektoriaus, ekrano, televizoriaus, garso aparatūros įrangos nuoma, DVD grotuvo nuoma).

karoake nuoma

Grojaraščių sudarymas, gamyba, dar kitaip vadinamieji "playlists" radijo stotims, prekybos centrams, prekybos taškams ir kitoms erdvėms. Muzikos parinkimas įvairiausiems vakareliams bei publikai. Grojaraščiai sudaromi pagal Jūsų pageidavimus. Detalesnė informacija susisiekus telefonu.

grojarastis